Hatırlatma

Saygıdeğer Kursiyerlerimiz

Merhaba,

Reexam katılımda bulunacak kursiyerlerimizin eğitimlerine katkıda bulunmak, derslerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve sınavlarında başarıyı artırmak için; İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimizde devam eden kurslarımıza ya da yeni açılmış olan Antalya kursumuza ücretsiz olarak istediğiniz modül dersini alabilir ya da bedeli mukabilinde sınavına (yer müsaitliklerine göre) katılabilirsiniz. Bu uygulama yıllardır tarafımızdan (GATC sınıflarında ya da kurs açılan illerde derslere istenildiği kadar katılım) yapıldığı halde halen derslere ücretsiz katılabilir miyiz sorusu ile karşılaştığımız için tekrar tüm kursiyerlerimize duyurma ihtiyacı hâsıl olmuştur.

Duyurumuza İstanbul, Ankara, İzmir, Erzincan, Samsun, Antalya, Kayseri, Adana ve tüm illerden olan kursiyerlerimiz dâhildir. Konuyla ilgili olarak ücretsiz katılmak istediğiniz modül derslerine ait programları öğrenmek için info@goldairtraining.com adresi üzerinden talebinizi yazıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz veya web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden tüm lokasyonlardaki eğitim ve sınav programlarına erişebilirsiniz. Ayrıca derslere ücretsiz katılımın süresi yoktur. Yani sözleşmenizin üzerinden 1 yıl geçmiş bile olsa planlı eğitimlere ücretsiz katılabilirsiniz çünkü hepimiz için önemli olan husus bilgiyi hazmedip ve gereğiyle öğrenip hayatımıza ve mesleğimize yansıtabilmektir.

Tüm lokasyonlarımızdaki ders programlarını görebilmek, güncel bildirimleri alabilmek, sınav notlarına erişebilmek ve daha fazlası için Android ve IOS tabanlı telefonlarınızdan ‘Goldair’ mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mobil uygulamamızı yüklemek için Android telefonunuzdan buraya, Ios tabanlı telefonunuzdan buraya, ders programlarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız. 

Bilgi ve dikkatinize sunar iyi günler dileriz.

Saygılarımızla.