Sizden Gelenler

Sevgili Goldair Çalışanları,

EASA Part 66 Hava Aracı Bakım Lisansı Eğitimi ile Part 66 Lisans alma sürecinde bize göstermiş olduğunuz ilgiye memnuniyetimi özellikle belirtmek ve teşekkür etmek isterim.

Goldair ve ekibiniz EASA Part 66 Lisans sürecinde, zihinlerimizde en iyi hatıralar arasında yer almasını sağladınız.

Sizlerle yeniden karşılaşmak ve planlanacak diğer eğitimlere katılmayı ümit ediyorum. Bu bağlamda, sizlere ve ailelerinize saygılarımı sunar iş hayatınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla.

Mustafa GÜVEN


Gold Air olarak denklik,  lisanslandırma ve tip işleme sürecinde göstermiş  olduğunuz emek, sabır ve özen için öncelikle teşekkür ederim. Sahip  olduğum  lisans  mesleğim  adına bir ayrıcalıktır ve  bu ayrıcalığa sahip olmam adına Gold Air  olarak  görevinizi  en İyi şekilde yaptığınızı  belirtmek isterim. 

Kurumunuzla bu süreci takip  ettiğim için doğru bir karar verdiğimi  sonuca ulaştığımda tekrar  anladım  basta siz olmak üzere  tüm  Gold Air ailesine teşekkürler ederim.

Ahmet AKGÜN


Goldair serüvenim işyerinde ekipten arkadaşım vasıtasıyla başladı. Almanya (LBA) lisansı o zamanlar değerliydi ki halen değerli. Ancak o zamanlar Yunanistan, Bulgaristan vs ülkelerinden alınan lisansların Easa tarafından iptal edilmesi LBA lisansının önemini arttırdı. Goldair bu süreçte gerek doküman gerek iletişim hiçbir zaman eksik etmedi. 

Lisans sınavlarının geçilmesi kişinin çabasına ve altyapısına bağlıdır. 3. Şahısların sizleri şu sınav zor şu sınav geçilmez demelerine asla kulak asmayın. Başkalarının geçemezsin dediği sınavları tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Dediğim gibi bu serüvenin başarıya ulaşması azme ve geleceğe dönük emeğinizi, geleceğe dönük hedeflerinize aktarmanıza bağlıdır. Zorlu bir süreç olacak ancak pes etmeyin, vazgeçmeyin. 

Kursiyer arkadaşlara başarılar diliyorum. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. 

Rasih Selçuk ÖZTÜRK


Türkiye ve yurtdışında çeşitli ülkelerde havalıcılık alanın kaynaklı eğitim projelerine yönelik katkılarınızdan 01.Ağustos.2010'da eğitim faaliyetlerinize dahil olarak Ocak 2013 tarihinde nihayi sonuca sonuç olarak Uçak Bakım Lisansımı sizlerin öncülüğünde alarak kişisel gelişimime büyük katkı sağlamam da ve değerli ve yemi bigi ve tecrübeler edinmeme vesile oldunuz.

Gold Air'in havacılık alanında eğitim üzerine sosyal sorumluluk alanındaki başarılarınızı ve girişimlerinizi takdirle izliyorum. Bu başarılarınızdan ötürü sizi içtenlik ve samimi duygularımla tebrik eder, başarılı eğitim faaliyetlerinizin devamını dilerim.

Saygılarımla

Nadir Yılmaz


Sivil havacılığa girişim ile Gold Air'le tanışmama hemen hemen aynı tarihlerde oldu. İyide oldu Gold Air sayesinde sınavlarımı tamamladım, lisansımı aldım, uçak tipini işlettim. Sivil havacılıkta bu kadar mesafe almamda Gold Air'in katkılarından dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Hep birlikte daha yükseklere....

Hakan KÖSEOĞLU


Gold Air'in deneyimli ve birimlerinde uzman personelleri sayesinde  sorunla karsılasmadık. Yenilikci ve kaliteden ödün vermeyen anlayısından dolayı Gold Air'e teşekkur ederim.

Güçlü AKSÜT


Gold Air de sizlerle tanıştıktan sonra,bir iş ortamından ziyade bir aile ortamı ve samimiyeti gördüm bunu bana hissettiren durum, sizlerin herzaman samimi sıcakkanlı ve  sabırla bizlere yaklaşımınız dan kaynaklanmıştır.Modül sınavlarına başladıktan sonra yoğun bir maratona girdik,burada bizlerin bireysel isteklerinin haricinde tüm arkadaşların istek ve taleplerini gözönüne alırsak sabrınız takdire şayandır.

Ayrıca vermiş olduğunuz eğitim süreçlerininde gayet başarılı ve yeterli olduğunu düşünüyorum.Bundan sonrada herzaman irtibat halinde olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla, daha uzun yıllar başarılarınızın devamını dilerim....Selamlar...

Şah Sabri OKÇU